Туризм для поціновувачів найкращого європейського вина

Келих хорошого вина – це чудовий спосіб зняти напругу, розслабитись, відпочити і забути про буденні турботи. Для поціновувачів такого дозвілля набирає обертів винний туризм. Єдина його мета – насолоджуватись всіма перевагами цього напою. Обравши таку відпустку ви зможете дегустувати найкращі вина світу, дізнаєтесь про все, що пов’язано з виноробством та будете оточені неймовірною красою духмяних виноградників. Ви зануритесь в історію, культуру та традиції європейських виноробних країн. Винний туризм подарує палітру неймовірних смаків, знайомства з цікавими людьми, п’янкий запах виноградників та неповторні пейзажі. Ви зможете насолоджуватись шикарною відпусткою, а також пізнавати щось нове кожного дня.
Наш перелік кращих винних маршрутів Європи складається з найбільших у світі виноробних країн та тих, які швидко розвиваються у цьому напрямку:

Тоскана, Італія


Номер один у цьому списку – Тоскана. Розташовані вздовж узбережжя пагорби Тоскани завжди були улюбленим місцем поціновувачів вина. Сонячні виноградники та пейзажі, від яких перехоплює подих – атмосфера, що ідеально підходить для подібного вікенду. Одне з класичних вин цього регіону, яке одразу спадає на думку – Chianti . Це будь-яке вино вироблене у центральному регіоні Тоскани. Неймовірні на смак і запах червоні вина Brunello di Montalcino, Carmignano та Bolgheri. Не втрачайте можливість скуштувати білі вина Vermentino, Sangiovese та Trebbiano.

Бордо, Франція

Сама назва міста каже про унікальність цього регіону. Бордо – це найбільша виноробна область Франції. Тут створюють класичні червоні, сухі білі та десертні білі вина. Вся унікальність в тому, що більшість з них зроблені з суміші різних сортів винограду. Крім того, Бордо – це чарівний регіон Франції з неперевершеною кухнею. Побувавши на виноградниках обов’язково огляньте місцеві пам’ятки архітектури, адже більша частина міста занесена до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Якщо вам пощастить, то в червні ви зможете потрапити на фестиваль регіонального вина.

Балатон, Угорщина

Якщо ви вже можете розрізнити на смак італійське вино від французького, то чому б не скуштувати щось нове? Озеро Балатон – одне зі старіших виноробних районів країни. Тут виготовляють чудове червоне та біле вино. Це дуже зручний туристичний маршрут для тих, хто планує їхати з Будапешту. Ідеальний варіант для поєднання винного туризму та екскурсій історичними місцями.

Дунайська рівнина, Болгарія

Як випливає з назви, регіон Дунайської рівнини розташований на півдні річки Дунай, що межує з Чорним морем. Тут виробляється п’янке Мерло та Шардоне, а також місцева Гамза – виноград для міцних та десертних червоних вин. Для туристів створили широкий вибір винних маршрутів, які прямують по Дунаю та через Балкани. Після такого туру у вас докорінно зміниться уявлення про виноробну промисловість.

Залишити відповідь