Ексклюзивна вечеря від FIORI на честь Зоряни Кушплер

Унікальна екслюзивна вечеря від всесвітньо відомої флористичної компанії FIORI на честь солістки Віденської опери Зоряни Кушплер відбулась у Львові в Grand Hotel.

fiori, fiori decor, fiori academy, fiori company, zoryana kushpler
Зоряна Кушплер

FIORI – флористична компанія міжнародного рівня, де можна придбати унікальні колекції букетів і декору, довіритися роботі креативної команди з оформлення заходів будь-якого масштабу як в Україні, так і за кордоном: у Франції, Монако, Марокко, Італії, Австрії, Великої Британії, на Кіпрі і в багатьох інших країнах.

fiori, fiori decor, fiori academy, fiori company

1629222664878852

fiori, fiori decor, fiori academy, fiori company

Компанія FIORI відома завдяки:
– дванадцятирічному досвіду експерта на ринку флористики і декору в сегменті «люкс»;

– міжнародній мережі з дев’яти бутиків і трьох філій в Австрії, Казахстані, на Кіпрі;

-більше 4000 оформлень івентів і весільних заходів в Україні та за кордоном;

-трьом діючим успішним бізнес-юнітам: FIORI Academy – міжнародна освітня платформа нового формату з флористики; Rentoteka – сервіс оренди спеціалізованого декору і меблів для івентів; майстерня з виготовлення декору і декорацій для Fiori і зовнішнього ринку.
Про FIORI як про флористичного експерта пишуть кращі глянці на просторах Австрії та України – Vogue, Harper’s Bazaar, L’Officiel, ELLE, ELLE Decoration, Marie Claire, Cosmopolitan і іншію Реалізовані вражаючі ідеї для приватних клієнтів і всесвітньо відомих брендів, таких як – Mercedes, Bvlgari, Bacardi-Martini, Ritz Carlton, GLO (JTI).

fiori, fiori decor, fiori academy, fiori company