Анастасія Федик – Королева Львова 2020

королева львова, конкурс краси, 2020
“Королева Львова 2020”
 – один з найпрестижніших конкурсів краси Західної України. Цьогоріч проводився у форматі телевізійного шоу, спільно з телеканалом “Правда ТУТ”, Львів. Це масштабний проект нового формату для розумних, стильних, сучасних  та впевнених в собі дівчат! Захід відбувається під патронатом національного конкурсу «Королева України» та міжнародного проекту Miss TV Internation (штаб квартира у Монте Карло, Монако).

Протягом місяця дівчата готувалися на виснажливих репетиціях, знімалися у  фотосесіях, відеозйомках, рекламних промо-кампаніях, відвідували найцікавіші події та заклади нашого міста. Кожна із учасниць захопливого дійства, отримала подарунки, особисті номінації, а найголовніше шанс відкрити себе Україні та підкорити мільйони телеглядачів.

Переможниця телепроекту 18-ти річна студентка Анастасія Федик @konor_na, родом з Яворова і навчається у Вищій Школі Інформатики та Менеджменту у Жешуві (Польща).

Нова “Королева Львова” отримала головний приз – 100 000 грн. А також, річний контракт на співпрацю з відомим світовим глянцем L’Officiel на Кіпрі, в Австрії та Монако. Також вона  представить місто на всеукраїнському конкурсі “Королева України”.

Фіналістки телепроекту Тетяна Ярчак, “Королева Львівщини”, та Ольга Лисенко, “Королева Галичини”, візьмуть участь в конкурсах краси від модних українських глянців – «XXL» та «JOY», а також у фіналах конкурсів «Княгиня України» та “Міс Принцеса України”.

Конкурс “Королева Львова” заснований 10 років тому всесвітньо відомою продюсеркою Марією Гражиною Чаплін та Христиною Чаплін, котрі родом зі Львова.

Анастасія Федик, Королева Львова
Анастасія Федик “Королева Львова 2020”
Анастасія Федик, Королева Львова
Анастасія Федик “Королева Львова 2020”