«У дитячого водного поло – величезний потенціал», – президент Федерації водного поло Олександр Свіщов

Федерація водного поло України визначилась з керуючим складомю Окрім президента Федерації Олександра Свіщова, до ньоого ввійшли три віце-президента – Олександр Євтушок, Ігор Якушев, Микола Смірновю Також було створено виконавчий комітет ФВПУ. Окрім Свіщова, його членами стали Сергій Поляков, Віталій Лісун.

олександр свіщов, александр свищев, свищёв, oleksandr svishchov, водне поло, федерація водного поло
Олександр Свіщов, президент Федерації водного поло України

Крім того, під час чергової вибірної конференції федерації, котра відбулась вчора в Кам’янському, було прийняте рішення про створення двох комітетівЖ тренерського і суддійського. Суддійський очолив Вячеслав Беленцов, керівником тренерського комітету став Сергій Рябченко.

Зміни торкнулись і структури контрольно-дисциплінарного комітету, його очолив Ігор Зінкевич. До складу КДК ввійшлиЖ Сергій Гончаров, Вячеслав Билевцов, Тимур Шилін, Валерій Завізіон.

За словами президента Федерації водного поло України Олександра Свіщова

https://www.rbc.ua/ukr/dossier/aleksandr-svishchev-19102021

, головна мета нововведень – розвиток і популяризація ватерполо в Україні. Для цього у Федерації розробили стратегію, головні приорітети якої – діти і розширення присутності в регіонах.

«Сьогодні було прийнято рішення про те, що всі матчі водного поло будуть транслюватись онлайн, включаючи юнацькі змагання – це прекрасний інструмент популяризації цієї спортивної командної гри. В цілому ж стратегія розвитку водного поло націлена на розвиток дитячих команд і розширення географії: ми підемо в регіони. До літа створимо хороші спортивні табори, посилимо тренерський склад. Звичайно, є міста, де вже є і умови, і команди. Одеса, Ужгород, наприклад. Але в більшості регіонів доведеться починати з самого початку. Я впевний – у дитячого водного поло в Україні величезний потенціал», – говорить президент Федерації Водного поло Олександр Свіщов.

Відео