Про нас

Телеканал створений у форматі для сфери індустрії HoReCa!

City Life TV – заснований у Монако та має свої представництва у Дубаї, Мілані, Лос-Анджелесі та декількох містах України: Львів, Київ та Одеса. Виготовляє контент для трансляції у закладах HoReCa (готелі, ресторани, кафе, клуби, салони краси, приватні клініки і т.д.).
В Україні проект стартував у Львові, і на сьогоднішній день транслюється в 50-ти закладах у сегменті вище середнього рівня, де його переглядають платоспроможні клієнти для наших рекламодавців.
З вересня 2017 року телеканал розпочинає свою роботу в Києві. До кінця року планується трансляція у 60-ти закладах класу вище середнього рівня. За даними маркетингових досліджень, обіг клієнтів в одному закладі становить від 1000 до 8000 людей в місяць ( залежно від типу закладу). До прикладу, перегляд кожної нашої програми у мережі Facebook становить більше 10000.
Загальна аудиторія перегляду програми на City Life TV становить від 30000 до 50000 на сьогоднішній день у Львові, у Києві прогнозується від 70000 до 100000.
Розміщення реклами на телеканалі рекомендовано рекламодавцям, чий продукт розрахований на клас клієнтів вище середнього рівня достатку.
Також нашим рекламодавцям ми надаємо наступні площі для розміщення реклами: сайт citylife.co.ua та сторінки City Life в соціальних мережах Facebook та Instagram.
На відміну від інших рекламних таблоїдів, ви розміщуєте і платите за рекламні прояви лише для того сегменту покупців, на котрих розрахований ваш продукт.
City Life TV – це найкращий медіа ресурс для товарів класу luxury!